جستجو در سایت

تماس با ما: 09361509687  ایمیل: royalproje.ir[ at ]gmail.com

Get Started

پایان نامه کامپیوتر

انجام پایان نامه کامپیوتر و پروژه دانشجویی مهندسی کامپیوتر با کمترین قیمت در زمینه های و گرایش های مختلف این رشته با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت توسط متخصصین پایان نامه کامپیوتر

هوش مصنوعی، پردازش تصویر، داده کاوی، متن کاوی، سیستم های تشخیص نفوذ، سیستم های کشف مزاحم، کشف نفوذ پردازش تصاویر پزشکی، شبکه های عصبی و...

رشته کامپیوتر از محبوبترین رشته ها و در عین حال از نظر شغلی پر کارترین رشته های دانشگاهی می باشد، این رشته در دو گرایش اصلی در کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو می پذیرد: هوش مصنوعی، نرم افزار. هر کدام از این گرایش ها نیز به نوبه خود شامل زیرشاخه های زیادی می باشند که بالاخص از دکتری به آنها پرداخته میشود.

امروزه به علت تعدد زمینه های فعالیت در مهندسی کامپیوتر، یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان در انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر می باشد. مهمترین چالش و دغدغه در پایان نامه کامپیوتر همانند سایر رشته ها، انتخاب موضوع و سپس نگارش پروپوزال کامپیوتر می باشد. دقت داشته باشید که علارغم حجم کم پروپوزال، مهمترین بخش در انجام پایان نامه کامپیوتر می باشد. چراکه شما ر متعهد میکند که تمامی مواردی که در پروپوزال آورده اید را انجام دهید ولو اینکه انجام آنها زمان زیاد و تخصص بالایی را بطلبد و حتی امکانپذیر نیز نباشد. بنابراین حتما در نگارش پروپوزال نهایت دقت خود را داشته باشید و حدالمقدور با متخصصین و کسانی در این زمینه تجربه دارند مشورت داشته باشید.

v

 

تیم کامپیوتر، هوش مصنوعی و نرم افزار رویال پروژه مفتخر است که سالها در کنار شماست، جهت سفارش پایان نامه، انتخاب موضوع، پروپوزال ویا مشاوره در زمینه تمامی گرایش های مهندسی کامپیوتر با ما تماس بگیرید:

سفارش پایان نامه و پروژه داانشجویی

یکی از پایان نامه های مهم در شبکه های حسگر بی سیم تحمل پذیری می باشد یعنی تدوین پایان نامه در شبکه های حسگر بیسیم با قابلیت اطمینان بالایی به مقص یعنی ایستگاه کاری برسد.

پایان نامه توازن بار در شبکه های ابری موضوعی جديدي است كه اراية حداكثر گذردهي و حداقل زمان پاسخگويي را در شبكه های ابری  و منابع تسهيل مي كند. در پایان نامه هایی با موضوع توازن بار در شبکه های ابری با تقسيم ترافيك بين سرورها ، ديتا بدون تاْخير عمدهاي ارسال و دريافت مي شود.

پردازش خودکار چک های بانکی یکی از پایان نامه های مهم و در عین حال چالش برانگیز در پایان نامه شناسایی دست خط و پردازش الگو می باشد. پایان نامه پردازش چک شامل تمامی کارهایی است که بر روی چک بانکی ورودی انجام میشود شامل: دسترسی و شناسایی شماره حساب، شناسایی و تصدیق نام و امضای صاحب چک، شناسایی وتایید تاریخ، شناسایی مبلغ چک، مبلغ قانونی و مقدار موجود در حساب[1]. بخاطر ساختار پیچیده چک های بانکی تا کنون سیستمی برای شناسایی چک های بانکی ساخته نشده است.

يکي از راه‌حل‌هايي که عموما براي مديريت پايگاه‌داده‌هاي بزرگ ابر مورد استفاده قرار مي‌گيرد برون‌سپاري پايگاه‌داده با هدف انجام تخصصي كار و صرفه جويي در هزينه ها است که پايگاه داده به عنوان سرويس ناميده‌ مي‌شود. تمرکز مباحث مطرح شده بر اکثر مشکلات امنيتي موجود ناشي از پذيرش مدل پايگاه داده به عنوان سرويس مبتني بر ايده برون‌سپاري خدمات در رايانش ابري است. مزاياي اصلي اين مفهوم، کاهش هزينه نگه‌داري داده‌ها، حفاظت مؤثرتر از داده‌ها، افزايش دسترسي‌پذيري داده‌ها مي‌باشد.

مسیریابی در شبکه های حسگر با دیگر شبکه ها متفاوت است.از آنجا که این شبکه ها دارای ویژگی هایی خاص از قبیل عدم ساختار، دارای لینک های غیرقابل اعتماد، احتمال خطای بالا مسیریابی را در این شبکه ها به چالش تبدیل کرده است.اکثر الگوریتم های مسیریابی نیازمند مصرف انرژی هستند].3 [ در شبکه های حسگر مسیریابی بر اساس ساختار شبکه به سه دسته تقسیم می شود :

در انجام پایان نامه مسیریابی در شبکه های حسگر بی سیم باید توجه داشت که ظهور تکنولوژی های جدید باعث بو جود آمدن نود های حسگر ارزان قیمت شده، که دارای اندازه های کوچک، حسگر های پیشرفته، قدرت پردازشی و محدوده ارتباطی بیشتر با دیگر نود ها شده است.

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت خبرها