جستجو در سایت

تماس با ما: 09361509687  ایمیل: royalproje.ir[ at ]gmail.com

Get Started

پایان نامه داده کاوی

گروه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد داده کاوی (Data Mining)  رویال پروژه با کادری مجرب و کارآزموده در پایان نامه داده کاوی کار خود را از سال 1385 آغاز کرد. ای گروه ابتدا در گروه های آموزشی انجام پایان نامه کارشناسی ارشد داده کاوی و نرم افزار آغاز به کار نمود و رفته رفته رشته ها و گرایش های دیگری نیز به لیست پایان نامه های خود افزود.

انجام پایان نامه ارشد داده کاوی در زمینه های مختلف از جمله: تشخیص تقلب بانکی و بیمه، شبکه های عصبی ANN، ماشین بردار پشتیبان SVM، درخت های تصمیم، الگورتم مورچگان، کلونی مورچگان، کلونی ذرات، منطق فارسی Fuzzy logic و....

انجام پایان نامه و پروژه داده کاوی در تشخیص بیماری های کلویه ای، بیماری های چشم، گوش، بیماری قلبی، تشخیص بیماری صرع، تپش قلب، سرطان، سرطان سینه، تشخیص سرطان خون، سرطان لوزالمعده، پیشگیری و پیش بینی بیماری های قلبی، سرطان، بیماری های ژنتیکی، عوامل سرطان زا،  سرطان ریه، مجاری تنفسی، سرطان‌های دهان، ژن تعمیر DNA

برخی از زمینه های قابل ارائه در زمینه مشاوره پایان نامه داده کاوی را میتوان به صورت زیر خلاصه کرد

موضوع پایان نامه داده کاوی

 • پایان نامه سیستم های تشخیص نفوذ با استفاده از روش های داده کاوی
 • تشخیص نرخ اعتباری بیمه و مشتریان بیمه
 • تعیین نرخ اعتباری مشتریان بانک
 • ارائه روش نوین در پایان نامه داده کاوی در تشخیص بیماری های قلبی با استفاده از شبکه های عصبی
 • تشخیص بیماری های عروقی و قلبی با استفاده از درخت تصمیم
 • شناسایی سرطان خون با بکارگیری الگوریتم های داده کاوی
 • شناسایی سرطان پروستات با استفاده از متد های داده کاوی
 • انجام پایان نامه داده کاوی تشخیص سرطان سینه با استفاده از ترکیب طبقه بندها
 • و...

پس از انتخاب موضوع می بایست به نگارش پروپوزال داده کاوی پرداخت:

مشاوره نگارش پروپوزال داده کاوی

مشاوره پروپوزال کارشناسی ارشد داده کاوی اولین مرحله از مجموعه مراحل انجام پایان نامه می باشد. که در ابتدا به بررسی موضوع از طریق مقالات مختلف پرداخته میشود. سپس با راهنمایی اساتید برتر الگوریتم نهایی که می بایست در مشاوره پایان نامه داده کاوی پیاده سازی شود ارائه میشود. در پروپوزال داده کاوی می بایست به بررسی و ارائه راه کارهای کارا در زمینه موضوع خود بپردازیم. در برخی از دانشگاه های می بایست الگوریتم با جزئیات بیان شود این درحالی است که بسیاری از دانشگاه های حتی نباید نامی از الگوریتم داده کاوی مورد استفاده در پایان نامه خود ببرید و در طی نگارش آن به آلگوریتم بهینه شده خود میرسیم.

 

انجام پایان نامه داده کاوی با وکا

پایان نامه داده کاوی مانند تمامی پایان نامه های دیگر احتیاج به ابزاری برای انجام و پیاده سازی دارد، یکی از مهمترین این ابزار ها وکا (Weka) می باشد. وکا در برگیرنده تمامی الگوریتمهای مهم و کاربردی داده کاوی می باشد به صورتی که حد زیادی شما را در پیاده سازی پایان نامه از کد نویسی مبرا میکند. از جمله الگوریتم های مهمی که در weka وجود دارد می توان از انوان طبقه بندها مانند، شبکه عصبی MLP، RFB - SOM، شبکه عصبی فازی، پایان نامه شبکه عصبی با وکا در شبکه هاپفیلد (Hopfield network)، ماشین بولتزمن (Boltzmann machine)، شبکه های عصبی با یادگیری عمیق (Deep Learning) و همچنین مشاوره پایان نامه و پروپوزال درخت های تصمیم با Weka، ماشین بردار پشتیبان (support vector machine- SVM)، مدل مخفی مارکوف Hidden Markov Model (HMM)، رده بندی و کلاسیفیکشن داده ها، کلاسترینگ و خوشه بندی داده ها (clustering algorithms) و....

اینها تنها بخشی از پایان نامه و پروژه های قابل انجام با weka  می باشند

 

تیم هوش مصنوعی و داده کاوی رویال پروژه مفتخر است که سالها در کنار شماست، جهت سفارش پایان نامه، انتخاب موضوع، پروپوزال ویا مشاوره در زمینه سیستم های داده کاوی با ما تماس بگیرید:

سفارش پایان نامه و پروژه داانشجویی


بانک ها با ریسکهای متفاوتی روبرو هستند، که مهمترین آنها ریسک اعتباری است که به معنی از دست دادن بهره و سود بانک به دلیل متعهد نبودن وام گیرنده به قرار داد خود میباشد (Ya-qiong, 2007). یکی از خصوصیات بانکها این است که به صورت کوتاه مدت قرض میگیرند و به صورت بلندمدت وام میدهند و این خصوصیت به این امر منتهی شده که بانکها در معرض ریسک اعتباری قرار بگیرند.این گونه ریسک دارای تاریخچهایی تقریبا همزمان با پیدایش بانک و سیستم بانکداری است. وجود این ریسک ناشی از این احتمال است که وام گیرنده قادر به پرداخت منظم اصل و فرع بدهی خود نباشد و یا در پرداخت آن کوتاهی کند. به همین جهت ارزی ابی بانکها از میزان ریسکی بودن درخواست کنندگان وام و تصمیم این است که آیا اعتبار لازم با میزان نرخ تنظیم شده، داده شود یا خیر. هم چنین کنترل و پایش وام داده شده، از اهمیت بالایی برخوردار است. (Jacobson, Linde, & Roszbach, 2006) ریسک اعتباری موجب مشکلات مالی در بانکها خواهد شد و ارزیابی آن نیازمند تکنیکهای مدلسازی پیشرفته است که مرتبط به منبع عدم قطعیت ناشی شده میباشد. متعاقبا، ریسک اعتباری یکی از بزرگترین تهدیداتی است که موسسات مالی با آن روبرو هستند و مدلسازی اعتبارسنجی مشتریان موسسات مالی و بخصوص بانک ها امری مهم و ضروری است(2009 Lin,).


یم هوش مصنوعی و داده کاوی رویال پروژه مفتخر است که سالها در کنار شماست، جهت سفارش پایان نامه، انتخاب موضوع، پروپوزال ویا مشاوره در زمینه سیستم های داده کاوی با ما تماس بگیرید:

سفارش پایان نامه و پروژه داانشجویی

با ورود فناوری­های جدید به سازمان­هاو افزایش سرعت تولید اطلاعات و در نتیجه بر جای ماندن حجم عظیمی از داده‌هاو دشواری استفاده از این حجم وسیع، معمولاً امکان استفاده از این داده‌هابه صورت خام وجود ندارد، بلکه دانش موجود در آن­ها باید استخراج گردد. همچنین پایان نامه تحلیل این داده‌هابه واسطه روش‌های گزارش گیری سنتی در این مقیاس امکان­پذیر نیست و روش‌های آماری موجود نیز از ظرفیت کافی جهت تحلیل این داده‌ها برخوردار نمی­باشند. پایان نامه های پیش بینی راهکاری است که با غلبه بر این محدودیت، امکان انجام مطالعاتی جامع­تر با نتایج دقیق­تر و درصد خطای پایین­تر را ممکن سازد.

داده کاوی امروزه به یکی از چالش‌ برانگیزترین علوم دنیا تبدیل شده است چرا که دانشمندان و محققان به این مسئله پی برده‌اند که با استفاده از تکنیک‌های داده‌کاوی می‌توان به دانش پنهان موجود در داده‌ها پی برد. امروزه نیز با گسترش حجم روزافزون داده‌ها در صنایع، سازمان‌ها و مراکز دولتی و خصوصی نیاز به استخراج دانش و استفاده از داده کاوی بیشتر حس می‌شود. داده‌کاوی در هر سازمانی که با داده‌های زیاد مواجه است کاربرد دارد.

عنوان پایان نامه:

انجام پایان نامه حداکثرسازی تاثیر در شبکه های اجتماعی

پایان نامه حداکثرسازی تاثیر (Influence Maximization):

پایان نامه حداکثرسازی تاثیر، کاربرد قابل توجهی در بازاریابی ویروسی و دهان به دهان دارد. این پایان نامه اغلب با تعیین مشتریان بالقوه برای اهداف بازاریابی به وجود می آید.

دپارتمان کامپیوتر و انجام پایان نامه داده کاوی رویال پروژه از سالها قبل  اقدام به مشاوره پایان نامه داده کاوی به دانشجوانی هوش مصنوعی کرده است.

دپارتمان کامپیوتر گروه مشاوره رویال پروژه هم اکنون در گرایش های زیر فعالیت میکند:

شکل 4 مراحل اصلی الگوریتمی را نشان می دهد که پیش بینی ها را ایجاد کرده و برخوردهایی را فراهم می کند. زمانی که یک کاربر شئی را درخواست می کند، گره مربوطه در گراف مورد جستجو واقع می شود. اگر گره وجود نداشته باشد یا ثانویه باشد، هیچ پیش بینی انجام نشده و هیچ کمان برخوردی فراهم نمی شود. در مقابل، اگر گره وجود داشته باشد و اصلی باشد،


 همه کمانهای اصلی آن تحلیل می شوند. کمانهایی که دارای اعتبار انتقال بزرگتر از استانه مورد نظر باشند، در فهرست کمانهای اصلی قرار می گیرند، که با اعتبار انتقال مرتب شده اند. آنگاه گره های موخر مانند کمانها نیز مورد جستجو واقع شده و کمانهای ثانویه انها تحلیل می شوند. کمانهای ثانویه با اعتبار انتقال بزرگتر از آستانه ثانویه در فهرست کمانهای نتیجه ثانویه قرار دارند، و آنها نیز با اعتبار انتقال کمان مرتب می شوند. 
آنگاه فهرست های کمانهای اولیه و ثانویه بهم پیوند می خورند. URI های مربوط به این کمانها ، برخوردهایی هستند که به عنوان پیش بینی ها فراهم خواهند شد. فهرست قطعی برخوردها را می توان کاهش داد تا تنها اولین برخوردهای N فراهم شود.

 

الگوریتمهای پیش بینی را می توان به دو گروه اصلی بر اساس نوع اطلاعات استفاده شده برای ایجاد پیش بینی تقسیم کرد (3). اولین گروه شامل الگوریتم هایی می شود که دسترسی های آتی را بر مبنای الگوهای دسترسی قبلی پیش بینی می کنند. دو زیر گروه را می توان مشخص کرد : اول زیرگروهی تشکیل شده از الگوریتم هایی که از مدل مارکف استفاده می کنند

در حال حاضر، وب دارای استفاده بسیار گسترده ای است، بنابراین افزایش ثابت ترافیک در شبکه مانند باری است که سرورها را مدیریت می کند. گرچه امروزه کاربران وب دارای ارتباطات با پهنای باند بالا هستند، هنوز زمانهای تاخیر گسترده ای را در زمان مرور وب احساس می کنند و دلیل آن اجزای اضافی بارگذاری شده(یعنی شبکه، سرورها، سوئیچ ها، یا سخت افزارهای میانی)، و زمان های انتقال پیام طولانی می باشند. در نتیجه، کاهش زمان تاخیر درک شده توسط کاربران در هنگام مرور صفحات وب، هنوز موضوع تحقیق انتقادی هستند.

رپیدماینر (Rapid Miner) یکی از ابزار های انجام پایان نامه داده کاوی می باشد. دانشجویانی که مبادرت به انجام پایان نامه داده کاوی میکنند برای انجام پایان نامه داده کاوی ابزار های زیادی وجود دارد که یکی از مهمترین و پرکاربردترین آنها رپیدماینر (Rapid Miner) می باشد.

داده کاوی یکی از زیرشاخه های هوش مصنوعی می باشد. برای انجام پایان نامه داده کا,ی باید از ابزارهای مختلفی استفاده کرد که یکی از آنها انجام پایان نامه داده کاوی با وکا (weka) می باشد. این ابزار شامل مجموعه ای اگوریتم های آماده داده کاوی و یادگیری ماشین می باشد وکا اولین بار در دانشگاه وایکاتو طراحی و ساخته شد و امروزاه در بسیاری از پروژه های داده کاوی و بخصوص در پایان نامه داده کاوی استفاده میشود.

وکا ((weka) به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان بتوانند پایان نامه داده کاوی خود را به راحتی انجام دهند. برهی از پایان نامه های قابل انجام توسط وکا در ادامه آمده است:

 • انجام پایان نامه داده کاوی با وکا (weka) در بیوانفورماتیگ
 • انجام پایان نامه تشخیص تقلب با وکا
 • پایان نامه تشخیص سرطان سینه با الگوریتم های داده کاوی و وکا
 • مشاوره پایان نامه تشخیص تقلب با داده کاوی و وکا
 • مشاوره پروپوزال داده کاوی در وکا
 • انجام پروپوزال تشخیص نفوذ در وکا
 • انجام پایان نامه بیگ دیتا با استفاده ار وکا

 

تیم هوش مصنوعی و داده کاوی با وکا رویال پروژه مفتخر است که سالها در کنار شماست، جهت سفارش پایان نامه، انتخاب موضوع، پروپوزال ویا مشاوره در زمینه سیستم های داده کاوی وکا با ما تماس بگیرید:

سفارش پایان نامه و پروژه داانشجویی

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت خبرها