جستجو در سایت

تماس با ما: 09361509687  ایمیل: royalproje.ir[ at ]gmail.com

Get Started

پایان نامه شبکه عصبی از مجموعه پایان نامه های رشته کامپیوتر و گرایش هوش مصنوعی می باشد. اما با شبکه عصبی میتوان پایان نامه های مختلفی در رشته های زیادی تعریف کرد. 

که از الگوریتم های پردازش الگو و یادگیری ماشین برای ساختار خود استفاده می کند.

 

شبکه‌هاي عصبي، از جمله طبقه‌بندي کنندهايي هستند که در فاز آشکارسازي و مکان‌يابي مورد استفاده قرار مي‌گيرند. با توجه به سادگي پياده‌سازي اين طبقه بندي کننده نسبت به ديگر طبقه‌بندي کننده ها، گسترش استفاده از اين طبقه‌بندي کننده روزافزون بوده و استفاده از آن  دامنه وسيعي دارد. یکی از دلایلی که شبکه های عصبی برای تشخیص متن مناسب به نظر می رسند، توانایی آنها در تعمیم پذیری ، خودساماندهی  و پردازش های موازی با استفاده از سیستم های چند پردازنده می باشد. که باعث کم اثر شدن نویزها، و افزایش سرعت می باشد.

از عمده پایان نامه های مورد استفاده در شبکه عصبی، داده کاوی می باشد. داده کاوی نیز از آن به عنوان ابزاری برای انجام الگوریتم ها و ساختار های آن استفاده میکند. در واقع برای استفاده از شبکه عصبی باید ابتدا ویژگی های مفیدی از مسئله خود بدست بیاوریم. معمول پایان نامه شبکه عصبی و پروژه های دانشجویی تعریف شده در این راستا در زمینه بهینه سازی با شبکه عصبی، دسته بندی یا طبقه بندی یا کلاس بندی و همچنین بهینه سازی  می باشد. در ادامه تعداد از موضوعات قابل تعری در این راستا آماده است:

موضوع پایان نامه شبکه عصبی

  •  انجام پایان نامه بازیابی چهره با استفاده از شبکه عصبی
  • تشخیص ریسک اعتباری بانک
  • بهینه سازی پارامترها با شبکه عصبی
  • یادگیری آنی الگوهای رفتاری
  • دسته بندی رفتار انسان
  • تشخیص دست خط انسان، تشخیص دستخط فارسی، بازشناسی حروف فارسی، بازشناسی اعداد دستنویس فارسی، تشخیص کلمات چاپی
  • تشخیص چهره، بازشناسی چهره، تشخیص هویت با استفاده از چهره، تشخیص هویت با  اثرانگشت

 سفارش پایان نامه شبکه عصبی

جهت سفارش پایان نامه شبکه عصبی و یا مشاوره در انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال، انجام پایان نامه شبکه عصبی با ما تماس بگیرید

سفارش پایان نامه و پروژه داانشجویی

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت خبرها