جستجو در سایت

تماس با ما: 09361509687  ایمیل: royalproje.ir[ at ]gmail.com

Get Started

پایان نامه کارشناسی ارشد تشخیص تقلب در داده کاوی به علت زیان های مالی بسیاری که از تقلب های مالی منجر می شود یک پایان نامه داده کاوی مهم می باشد. اگر چه پیشگیری مقدم بر تشخیص تقلب است،

اما کلاهبرداران معمولا راه هایی برای دور زدن چنین اقداماتی را پیدا می‌کنند. پایان نامه کشف تقلب زمانی که مکانیسم پیشگیری شکست خورده است، ضروری می‌باشد. از همین رو، الگوریتم‌های داده کاوی جهت استخراج الگو‌ها و روند‌ها از مقادیر بسیار زیاد داده مانند صورت حسابهای مالی توسعه یافته‌اند. در واقع می‌توان پایان نامه تشخیص تقلب مالی را تلاشی دانست که به سوالهای اساسی ذیل پاسخ می‌دهد:
(1 آیا می توان با داده کاوی تقلب مالی را تشخیص داد؟ (چقدر احتمال دارد و چگونه آن را انجام دهید؟). (2 چه ویژگی هایی از داده ها می تواند با استفاده از داده کاوی در پایان نامه خود برای پیش بینی تقلب مالی مورد استفاده قرار گیرد؟ (3 چه نوع الگوریتمی برای شناسایی تقلب مالی می توان مورد استفاده قرارگیرد؟(4) چگونه کارایی تشخیص را اندازه گیری کنیم؟ (5) چگونگی تاثیر این الگوریتم ها در تشخیص تقلب؟.
تحقیقات انجام شده در خصوص تشخیص تقلب در صورت‌های مالی عمدتا به 3 جنبه تحقیقات انجام شده بر اساس نوع آموزش، انواع روش داده‌کاوی و تکنیک‌های داده‌کاوی می پردازند. 

انجام پایان نامه تشخیص تقلب با داده کاوی یکی از حوزه های فعالیت رویال پروژه می باشد که بر مبنای مشاوره پایان نامه تا دفاع پایان نامه با شما همراه خواهد بود. اولین گام در این حوزه مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد داده کاوی و تشخیص تقلبم می باشد پس از انتخاب موضوع به مرحله نگارش و مشاوره پروپوزال خواهیم پرداخت و سپس به پیاده سازی و نگارش پایان نامه و در نهایت انجام آزمایشات لازم بر روی شبیه سازی انجام شده خوهیم پرداخت و در صورت درخواست دانشجو به نگارش، پذیرش و چاپ مقاله داده کاوی و تشخیص تقلب شما می پردازیم.

 

یم هوش مصنوعی و داده کاوی رویال پروژه مفتخر است که سالها در کنار شماست، جهت سفارش پایان نامه، انتخاب موضوع، پروپوزال ویا مشاوره در زمینه سیستم های داده کاوی با ما تماس بگیرید:

سفارش پایان نامه و پروژه داانشجویی

 

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت خبرها