جستجو در سایت

تماس با ما: 09361509687  ایمیل: royalproje.ir[ at ]gmail.com

Get Started

انجام پایان نامه سيستم رتبه بندي در داده کاوی زماني اهميت لازمه را خواهد داشت كه از معيار مناسبي براي ارزيابي مشتريان قبل از اعطاي تسهيلات برخوردار باشد، به گونه‌اي كه تسهيلات بانكي با استفاده از اين الگوریتم پیشنهادی پایان نامه به مشتريان مطلوب تخصيص يابد. از ديدگاه داده کاوی و سیستم رتبه بندی، مشتري مطلوب به مشترياني اطلاق مي‌شود كه ضمن هزينه نمودن تسهيلات دريافتي در بخش‌هاي مختلف اقتصادي بتواند به موقع تسهيلات دريافتي را به سيستم بانكي بازگرداند. که این کار با استفاده از الگوریتم های داده کاوی قابل انجام است


به بيان ساده تر در پایان نامه چنین فرض می شوند که بازده حاصل از به كارگيري تسهيلات از سود بانكي آن كمتر بوده از اين رو در موعد بازپرداخت با مشكلاتي مواجه بوده است.

هر این پایان نامه براي دستيابي به سیستم ربته بندی مشتریان بانکی و بیمه صورت مي‌پذيرد. اهداف اين پایان نامه را مي‌توان به شرح زير بيان نمود.
1ـ‌شناسايي مختصات اساسي مشتريان كه در تعيين رتبه بندي با داده کاوی موثر است.
2ـ طراحي مدلي در پایان نامه داده کاوی براي ارزيابي رتبه بندي مشتريان با استفاده از شبكه عصبي مصنوعي
3ـ كاهش ريسك اعتباري در بانك و به تبع آن استفاده مطلوب از منابع و تسهيلات بانكي با استفاده از الگوریتم پیشنهادی پایان نامه در داده کاوی


به

تیم هوش مصنوعی و  داده کاوی رویال پروژه مفتخر است که سالها در کنار شماست، جهت سفارش پایان نامه، انتخاب موضوع، پروپوزال ویا مشاوره در زمینه سیستم های  داده کاوی با ما تماس بگیرید:

سفارش پایان نامه و پروژه داانشجویی

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت خبرها