جستجو در سایت

تماس با ما: 09361509687  ایمیل: royalproje.ir[ at ]gmail.com

Get Started

امروزه بیماری آلزایمر بسیار شیوع پیدا کرده است و تشخیص سریع آن یکی از موارد بسیار مهمی می باشد که می تواند در پیشگیری و درمان افراد بسیار موثر واقع شود. از اینرو در این پایان نامه روشی برای پیش بینی بیماری آلزایمر ارائه شده است. در پایان نامه با استفاده از الگوریتم ژنتیک و درخت تصمیم گیری سعی شده است تا راه حلی بیان شود که با استفاده از پارامترهایی که از طریق داده کاوی بدست آمده است بیماری آلزایمر در افراد پیش بینی شود. سیستم ارائه شده در اینجا قادر است تا تصمیماتی را اتخاذ کند که این تصمیمات می تواند در جهت رسیدن به سیستمی توصیه گر خودمختار بسیار سودمند باشد. روش پیشنهادی در این پایان نامه یک روش خودآموز می باشد که قادر است تا با استفاده از الگوریتم ژنتیک در ابتدا به کاهش ویژگی های موجود بپردازد که باعث افزایش سرعت الگوریتم نیز می شود و در ادامه ان ما از درخت تصمیم گیری برای طبقه بندی داده ها خواهیم پرداخت.

روش پیشنهادی پایان نامه دارای دقت بالا و سرعت نسبتا بالایی در زمینه تشخیص و شناسایی بیماری آلزایمر می‌باشد و همینطور به دلیل نیازمندی محدود‌تر به داده‌های اولیه می‌تواند بسیار سودمند باشد. در این پایان نامه از درخت تصمیم‌گیری استفاده می‌کنیم که این خود باعث می‌شود تا روش پیشنهادی برای پیش‌بینی این بیماری در فردی خاص استفاده و تصمیماتی نیز در راستای بیماری فرد مورد نظر گرفته شود یعنی پایان نامه پیشنهادی قادر است تا با استفاده از درخت تصمیم‌ که برای خود می‌سازد به بیمار مربوطه توصیه‌هایی را بصورت خودکار و متناسب با شرایطی که فرد در آن قرار دارد به فرد ارائه نماید.

 

تیم هوش مصنوعی و داده کاوی رویال پروژه مفتخر است که سالها در کنار شماست، جهت سفارش پایان نامه، انتخاب موضوع، پروپوزال ویا مشاوره در زمینه سیستم های داده کاوی با ما تماس بگیرید:

سفارش پایان نامه و پروژه داانشجویی

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت خبرها