جستجو در سایت

تماس با ما: 09361509687  ایمیل: royalproje.ir[ at ]gmail.com

Get Started

مقدمه ای بر پایان نامه تحلیل و شناسایی رفتار انسان درویدئو

پایان نامه های تحلیل و شناسایی رفتار واعمال انسان معمول توسط دانشجویان کارشناسی ارشد ود کترای هوش مصنوعی انجام میگیرد بنابراین برای انجام این پایان نامه می باید با الگوریتم های هوش مصنوعی و پردازش تصویر آشنایی داشته باشیم.

تحلیل و بررسی حرکات انسان، امروزه توجه بسیاری از محققان رشته‌های مختلف را به خود جلب کرده است. هدف چنین سیستم‌هایی ادراک رفتار انسان از روی توالی تصاویر ویدئویی است. دوربین‌های حفاظتی در محل‌های متعدد در سازمان‌هایی که ازنظر امنیتی مهم می‌باشند نصب می‌شود و می‌توانند در تمامی زمان‌ها وضعیت یک محل را نظارت و ثبت نماید. .
سیستم های تشخیص رفتار انسان نیز در توالی تصاویر ویدئویی دوربین‌های نظارتی، یکی از مهم‌ترین نیازهای سیستم‌های نظارتی است. معمولاً تمامی سیستم‌های تشخیص یا نظارت خودکار، مکانیسم‌های تشخیص اشیا موردنظر در میدان دید خود را به ردیابی و فعالیت‌های اشیا در نواحی مشابه تصویر محدود می‌کنند.

گروه مشاوره و انجام پایان نامه رویال پروژه بامتشکل از اساتید خبره دکترا و کارشناسی ارشد هوض مصنوعی، یاری رسان شما در انجام پایان نامه تشخیص رفتار انسان در تصاویر ویدئوی میباشد.

موضوع پایان نامه شناسایی رفتار و اعمال انسانی

انجام پایان نامه شناسایی رفتار و اعمال انسان با استفاده از شبکه های کانولوشنی

انجام پایان نامه تشخیص مستقل از دید اعمال انسان در تصاویر ویدئویی با استفاده از دنباله حرکات

انجام پایان نامه تشخیص رفتار انسان در ویدئو با استفاده نقاط کلیدی پوزیشن های حرکتی

انجام پایان نامه بازشناسی اعمال انسان با استفاده از ویژگی های سلسله مراتبی فضا-زمان و مدل مخفی مارکوف

شناسایی اعمال انسان با استفاده از ویژگی های مستقل از دید

سفارش پایان نامه تشخیص اعمال انسان

 تیم پردازش تصویر و ویدئو رویال پروژه مفتخر است که سالها در کنار شماست، جهت سفارش پایان نامه، انتخاب موضوع، پروپوزال ویا مشاوره در زمینه شناسایی وتحلیل رفتار و اعمال انسان در تصاویر ویدئویی با ما تماس بگیرید:

سفارش پایان نامه و پروژه داانشجویی

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت خبرها