جستجو در سایت

تماس با ما: 09361509687  ایمیل: royalproje.ir[ at ]gmail.com

Get Started

انجام پایان نامه پردازش تصویر (Image Processing) یکی از زیر شاخه های پایان نامه هوش مصنوعی (Artificial Intelligence Thesis) می باشد. یکی از مهمترین شاخه های پردازش تصویر پایان نامه  رفع نویز (Dissertation dissertation) و به طور کلی پردازش تصاویر پزشکی (Processing medical images) می باشد.

میزان کارامدی و اثرگذاری بیشتر عمل پس پردازش تصویر MR و DT-MR در سطوح بالاتر، یعنی، پایان نامه بخش بندی تصویر، قسمت بندی (segmentation) و ثبت (registration)، که مدلهای خاصی رو بر روی مناطق مورد نظر به عنوان فرض در نظر می گیرند، به عنوان مثال، همگن بودن تصاویر، که در برخی از موارد دیده می شود که حتی با نویز هایی که در سطح معمولی و ملایم هستند نیز آسیب می بینند. از این رو، پایان نامه حذف نویز از تصاویر (Remove noise from images)MR یک امر ضروری به حساب می آید.

در این پایان نامه، یک چارچوب تغییرات محور ارائه خواهد شد و بر اساس آن متدی جدید بر اساس خوشه بندی مبتنی بر پراکندگی ارائه خواهد شد. دراین پایان نامه برای غلبه بر مشکل double-header در بهینه سازی های خوشه بندی، روشی بر اساس  تفسیر احتمالی خوشه بندی مبتنی بر پراکندگی ارائه میشود.

 

جهت سفارش پایان نامه حذف نویز  و یا مشاوره در انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال، انجام پایان نامه رفع نویز با ما تماس بگیرید

سفارش پایان نامه و پروژه داانشجویی

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت خبرها