جستجو در سایت

تماس با ما: 09361509687  ایمیل: royalproje.ir[ at ]gmail.com

Get Started

انجام پایان نامه واترمارکینگ دیجیتالی یک حوزه تحقیقاتی در پایان نامه پردازش تصویر می باشد که هم اکنون در حال جستجو و کاوش می باشد. هیچکدام از روشهای ارائه شده در پنهان نگای (واترمارکینگ) هنوز جا پای خود را سفت نکرده اند، در صورتی که بازار برای یک طرح قابل اطمینان که قدرت واترمارکینگ را نشان بدهد بی تاب است. هنوز مشخص نیست که توسعه و تکامل یک پایان نامه واترمارکینگ که برای کاربردهای مختلف استفاده خواهد شد ممکن خواهد بود یا خیر.

تاکنون نشان داده شده است که حتی موادی که از اطلاعات یکسان پایان نامه واترمارک استفاده کرده اند مشکلات شخصی را بازگو می کنند (برای مثلا در واترمارکینگ دیجیتال یک تصویر، DCT واترمارک شده برای مشکلات فشردگی JPEG استفاده شده است). در این خصوص، این پایان نامه سعی کرده است که تمام گامهای اساسی که منجر به یک الگوریتم واترمارک قابل اطمینان باشد را بردارند.
ما با پایان نامه خود سعی کرده ایم که بررسی نمایم که چگونه پارامترهای مختلف واترمارکینگ تأثیری بر کیفیت محصول ما دارد. همچنین موضوع امبد کردن واترمارک (embed) در تصاویر انتخابی که موجب ندیده شدن آن تصویری می شود بیان شده است. در انتها، ما در پایان نامه واترمارکینگ خود، الگوریتم جدیدی که ممکن است پایه و اساسی برای تحقیقات آینده در این خصوص باشد ارائه خواهیم نمود، امیدواریم که این پایان نامه بتواند به تکامل و توسعه یک تصویر متشکل (composit) که بتواند جلوی تمام حمالت ممکن را نگیرد بیانجامد.

 

تیم پردازش تصویر و واترمارکینگ رویال پروژه مفتخر است که سالها در کنار شماست، جهت سفارش پایان نامه، انتخاب موضوع، پروپوزال ویا مشاوره در زمینه سیستم های واترمارکینگ  با ما تماس بگیرید:

سفارش پایان نامه و پروژه داانشجویی

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت خبرها