جستجو در سایت

تماس با ما: 09361509687  ایمیل: royalproje.ir[ at ]gmail.com

Get Started

انجام پایان نامه تشخیص نفوذ

انجام پایان نامه تشخیص نفوذ (intrusion detection system)، کشف نفوذ تشخیص مزاحم، کشف مزاحم، امنیت ارتباطات و....

تیم امنیت شبکه و تشخیص نفوذ رویال پروژه متشکل از اساتید انجام پایان نامه سیستم های تشخیص نفوذ(IDS) از سال 1385 کار خود را با برگزاری کلاس های امنیت شبکه و بخصوص سیستم های تشخیص نفوذ آغاز کرد و به موازات کلاس های خود به مشاوره پایان نامه و پروژه دانشجویی کشف مزاحم و نفوذ نیز میپرداخت. امروز پس از گذشت بیش از یک دهه همچنان در خدمت شما دانشجویان عزیز با کادری مجرب و تجربه ده ساله در این حیطه می باشد. جهت مشاوره پایان نامه و پروژه سیستم تشخیص نفوذ خود با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت با ما تماس بگیرید. دانشجویان عزیز توجه داشته باشید که کمترین قیمت همراه با بالاترین کیفیت برگرفته از سال ها تجربه در این زمینه و تسلط کامل اساتید رویال پروژه می باشد و همچنین حذف واسطه هایی چون شرکت های انجام پایان نامه باعث میشود که سهم این شرکت برای شما دانشجویان عزیز محفوظ بماند.

برخی از پایان نامه های سیستم های تشخبص نفوذ قابل انجام در ادامه آمده است:

  • انجام پایان نامه تشخیص نفوذ با استفاده از یادگیری نیمه ناظر فازی
  • ترکیب ماشین بردار پشتیبان، k- نزدیکترین همسایه و Particle swarm optimization در آنزامبل کلاسیفایرها برای سیستم تشخیص نفوذ
  • شبکه تشخیص نفوذ با استفاده از ترکیب روش های داده کاوی
  • مشاوره پایان نامه سیستم کشف مزاحم با استفاده از انتخاب ویژگی های مفید بر مبنای بهینه سازی کلونی مورچگان و الگوریتم فارزی
  • روش های کارای بر اساس الگوریتم ژنتیک در تشخیص نفوذ در موبایل
  • انجام پایان نامه کشف نفوذ با استفاده از ترکیب الگوریتم های مختلف داده کاوی
  • ساخت سیستم تشخیص نفود با استفاده از الگوریتم انتخاب ویژگی بر مبنای فیلترها

تیم سیستم های تشخیص نفوذ و امنیت شبکه رویال پروژه مفتخر است که سالها در کنار شماست، جهت سفارش پایان نامه، انتخاب موضوع، پروپوزال ویا مشاوره در زمینه سیستم های تشخیص نفوذ با ما تماس بگیرید:

سفارش پایان نامه و پروژه داانشجویی

این پایان نامه در مورد طراحی انواع مختلف فیلترهای ثابت و قابل تیون RF MEMS 6-18 GHz می باشد که شامل فیلترهای تفاضلی مینیاتوری برای کاربردهای Ku-Band و C-Band ، فیلترهای قابل تیون 10-16 GHz RF MEMS و 6-10 میکرواستریپ تفاضلی و فیلتر قابل تیون coplanar-waveguide 12-18 GHz RF MEMS می باشد. همچنین این پایان نامه در مورد توسعه ی ساختار پکیجینگ برای توپولوژی های RF MEMS میکرو استریپ می باشد. فصل 2 پایان نامه، تئوری ، طراحی ، ساخت و نتایج برای فیلترهای تفاضلی مینیاتوری روی زیرساخت سیلیکن با مقاومت بالا را پوشش می دهد.

در زمینه پایان نامه های یادگیری مورد استفاده در سیستم های تشخیص نفوذ نمی­توان گفت که یک الگوریتم نسبت به الگوریتم دیگر در همه حالات بهتر است. روند توسعه الگوریتم­های یادگیری بیانگر همین موضوع است.

بسیاری از سیستم های تشخیص نفوذ تکنیک هایی برای تشخیص هر دو حالت نفوذ غیر عادی [2-4] و سو استفاده [5و6] را به کار می برند[1]. تکنیک های مورد استفاده در این سیستم ها برای تشخیص غیر عادی ها متفاوت هستند.

امنیت، تشخیص نفوذ و حریم خصوصی به عنوان بالاترین نگرانی در پایان نامه رایانش ابری مطرح است زیرا ذخیره‌سازی و پایان نامه پردازش داده‌های حساس به وسیله‌ی خود مشتری کنترل می‌شوند. این به این معنی است که همه‌ی مشتریان قادر به مشاهده‌ی زیرساخت‌های مجازی ساخته‌شده روی سخت‌افزارهای فیزیکی غیر مطمئن می‌باشند.

در این پایان نامه تشخیص نفوذ برای بهینه سازی قوانین فازی از الگوریتم جستجوی ممنوعه استفاده خواهیم کرد.

در پایان نامه تشخيص سوء استفاده از الگوهاي نفوذ شناخته شده براي پیاده سازی پایان نامه تشخیص نفوذ ها استفاده مي‌شود. در حاليكه در روشهاي تشخيص نفوذ با رفتار غير عادي، رفتار عادي كاربران ملاك عمل قرار داده مي‌شود و در نتيجه هر گونه رفتار مغاير با آن به عنوان تلاش جهت نفوذ به سیستم  شناسائي مي‌گردد.

انجام پایان نامه تشخیص نفوذ یکی از مهمترین زمینه های پایان نامه در امنیت شبکه می باشد. در پایان نامه های شناسایی نفوذ یا مزاحم به بررسی الگوهای رفتاری و یا قوانین موجود در شبکه می پردازند و حملات را بر اساس آن ها تشخیص میدهند. لذا دانشجویانی که به بررسی شناسایی حملات و نقوذ میکنند می بایست علاوه بر آشنایی با حملات و روش های نفوذ در سیستم های کامپیوتری و شبکه ها با الگوریتم های داده کاوی و هوش مصنوعی نیز آشنا و بسته به ماهیت سیستم خود در برخی از مواد تسلط کامل داشته باشند.

گروه پژوهشی و انجام پایان نامه امنیت شبکه رویال پروژه متشکل از اساتید و دانشجویان امنیت شبکه در مقطع ارشد و دکتری پذیرای پایان نامه جلوگیری از حملات وب، تشخیص نفوذ، شناسایی نفوذ، پایان نامه تشخیص حملات وب، جلوگیری از نفوذ و.. شما می باشد.

پایان نامه سیستم های تشخیص نفوذ یا کشف مزاحم یا پایان نامه  کشف نفوذ از زیرمجموعه امنیت شبکه می باشد. که متخصصن در امر مشاوره موضوع، نگارش پروپوزال و انجام پایان نامه امنیت و بخصوص کشف و یا پیشگیری از نفوذ اقدام به انجام و نگارش آن میکنند.

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت خبرها