جستجو در سایت

تماس با ما: 09361509687  ایمیل: royalproje.ir[ at ]gmail.com

Get Started

در زمینه پایان نامه های یادگیری مورد استفاده در سیستم های تشخیص نفوذ نمی­توان گفت که یک الگوریتم نسبت به الگوریتم دیگر در همه حالات بهتر است. روند توسعه الگوریتم­های یادگیری بیانگر همین موضوع است. تنها براساس نوع مجموعه داده (دیتاست) مورد استفاهد در شناسایی نفوذ خروجی الگوریتم­های دسته­بندی با یکدیگر مقایسه شده و بیان می­شود که یک الگوریتم برروی این دیتاست خاص بهتر از الگوریتم­های دیگر است.

الگوریتمی که ما در این پایان نامه برای تشخیص نفوذ ارائه می­دهیم، الگوریتمی است موسوم به ترکیب خبره­ها (Mixture Of Expert). بدین معنا که می­خواهیم چند الگوریتم قوی مانند SVM، MLP و ... را با هم ترکیب کرده تا نتیجه قابل اعتمادتری برای تشخیص نفوذ بدست آوریم. معیار پراکندگی که در بالا اشاره شد، در این الگوریتم با تغییر ساختار آنها اعمال می­شود. بدین معنا که الکوریتم­های مورد استفاده از نوع­های مختلفی هستند.

. در پايان، روش پيشنهادی این پایان نامه به صورت نرم افزاری پياده‌سازی شده و بر روی مجموعه داده تشخيص نفوذ KDD99NSL- که اطلاعاتی در باره رفتارهای عادی و نفوذی در شبکه‌های کامپيوتری دارد، اعمال می‌شود

 

تیم سیستم های تشخیص نفوذ و امنیت شبکه رویال پروژه مفتخر است که سالها در کنار شماست، جهت سفارش پایان نامه، انتخاب موضوع، پروپوزال ویا مشاوره در زمینه سیستم های تشخیص نفوذ با ما تماس بگیرید:

سفارش پایان نامه و پروژه داانشجویی

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت خبرها