جستجو در سایت

تماس با ما: 09361509687  ایمیل: royalproje.ir[ at ]gmail.com

Get Started

پایان نامه ردیابی هدف یکی از مهمترین موضوعات در بینایی ماشین است. و شامل کاربردهای وسیعی در پایان نامه های مختلف از قبیل سیستم های نظارت اتوماتیک، عکس العمل انسان و ماشین ، تصاویر و ویدیوهای پزشکی ، جستجوی یک فایل ویدیویی و غیره می باشد .

 

 

اگرچه در سال های اخیر پایان نامه های های زیادی در این زمینه صورت انجام شده است اما هنوز مسائل چالش برانگیز زیادی باقی مانده است . هنوز دقت و سرعت ردیابی اشیا رضایتبخش نیست و عوامل متعددی در پایان نامه بر عملکرد یک الگوریتم ردیابی تاثیر گذار است از جمله: تغیرات محیط ، انسداد هدف ، در هم آمیختگی با پس زمینه و... . با این حال تاکنون پایان نامه ای که بتوانند تمامی این عوامل را با موفقیت برطرف کند وجود ندارد.
در این پایان نامه ، ما به بررسی ردیابی یک هدف در یک فایل ویدیویی بمنظور بهبود بخشیدن دقت و سرعت در الگوریتم های ارائه شده در سالهای اخیر می پردازیم . همچنین بمنظور بالا بردن سرعت و دقت ردیابی، با ترکیب مزایا و معایب الگوریتم های بررسی شده، یک الگوریتم کارا و هدفمند با سرعت و دقت بالا در آشکار سازی هدف از تصویر زمینه و همچنین ردیابی را مورد تحقیق قرار خواهیم داد.

تیم هوش مصنوعی و پردازش تصویر رویال پروژه مفتخر است که سالها در کنار شماست، جهت سفارش پایان نامه، انتخاب موضوع، پروپوزال ویا مشاوره در زمینه ردیابی اشیا متحرک با ما تماس بگیرید:

سفارش پایان نامه و پروژه داانشجویی

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت خبرها