جستجو در سایت

تماس با ما: 09361509687  ایمیل: royalproje.ir[ at ]gmail.com

Get Started

-Kini و Davis در سال 2016 ، تصویر سازی ترکیبی و داده های الکتروفیزیولوژی در ابر را با استفاده از تجمیع داده بیان کردند. تلاش های رو به افزایشی برای ایجاد رابطه بین داده های الکتروفیزیولوژی با تصویر سازی، در بیمارانی با سرع مقاوم در سال های اخیر انجام شده است.

سازمان IEEG آرشیوی از داده های تصویری ترکیب با داده های الکتروفیزیولوژی و ابر داده بیمار با سرعت در حال رشد و دسترسی آزاد فراهم ساخته است. در حال حاضر، این مجموعه شامل بیش از 1200 مجموعه داده انسان و حیوان با روش داده های متعدد در ارتباط با هر مجموعه Data می باشد. بستر، حول محتوایی توسعه یافته است که داده های علمی را به فراهم کردن یک بستر انعطاف پذیر به اشتراک گذاشته که اجازه ی اشتراک گذاری داده، از فرمت های فایل چندگانه را می دهد. سازمانIEEG دسترسی در سطح بالا و پایین را به داده ها در یک محیطی که در آن متخصصان بتوانند در شیوه بصری داده ها را پیدا، تصویر سازی و آنالیز کنند، فراهمکردهاست.

در این مقاله، به خلاصه ای از زیرساخت های فعلی بستر مجموعه داده های در دسترس و اهدافی برای آینده ای نزدیک می پردازد. روش اشتراک گذاری Dataبه محققین این اجازه را میدهد که الگوریتم های تخصصی را بررسی کنند (مانند: الگوریتم های پیش بینی تشنج در زمینه صرع در طیف گسترده ای از بیماران و الگوهای بیماری با حفظ تعادل در مجموعه داده ها).علاوه بر این، بیومارکرهای جدیدی می تواند به صورت کارآمد به وسیله ی دسترسی سریع به مجموعه ای از داده ها مثل نوار مغز و تصویربرداری هایی مثل (MRI-CT-PET-SPEET) که در حال حاضر بر روی پورتال موجود است استفاده گردد.

-         مزایا:تشخیص و بررسی بیماری ها نظیر صرع و آلزلیمر- ارتباط مغز با کامپیوتر

معایب:آلوده به نویزهای مختلف از منابع متفاوت

تیم هوش مصنوعی و داده کاوی رویال پروژه مفتخر است که سالها در کنار شماست، جهت سفارش پایان نامه، انتخاب موضوع، پروپوزال ویا مشاوره در زمینه سیستم های داده کاوی با ما تماس بگیرید:

سفارش پایان نامه و پروژه داانشجویی

اشتراک برای
آپ دیت ودریافت خبرها